Blog

Ranking. Dmuchawy i odkurzacze do liści

Regularna pielęgnacja własnego ogrodu wiąże się z wieloma obowiązkami, a także wydatkami zwłaszcza na sprzęt, jaki jest niezbędny, aby utrzymać go w dobrym stanie i móc się cieszyć bujną roślinnością przez cały czas. Warto zatem zainwestować w przyrządy, jakie będą potrzebne, aby zrealizować to zadanie. Wyboru na rynku jest mnóstwo, ale nie każda oferta jest godna uwagi, a tym bardziej zakupu. Nie należy inwestować pieniędzy w coś, co po paru użyciach stanie się kompletnie bezużyteczne i będzie wymagało kosztownej naprawy. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa krótki ranking dmuchawy i odkurzacze do liści, który przyda się podczas zakupów związanych z artykułami ogrodniczymi.

Jakie dmuchawy do liści wybrać

  1. Verto 52G506 Verto 52G506 Dmuchawa akumulatorowa Verto to praktyczne i funkcjonalne urządzenie przeznaczone do błyskawicznego dmuchania, a także zasysania liści i innych zbędnych elementów w ogródku, jakie psują jego faktyczny wygląd oraz stan techniczny. Znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i w ogrodzie, czy też w warsztacie, bądź garażu. Jego niewielka waga umożlwia wygodne użytkowanie tego sprzętu i nie nadweręża mięśni, co jest istotne zwłaszcza wśród osób skłonnych do częstych kontuzji fizycznych. Ponadto posiada ergonomiczny uchwyt, jaki zapewnia całkowity komfort w trakcie wykonywania obowiązków w ogrodzie. Kosztuje 319 zł, co przy jej wysokiej jakości jest wielce przystępną ceną.
  2. Bosch ALS 2400 Bosch ALS 2400Ta dmuchawa to równie ciekawa propozycja, co jej poprzedniczka. Wyposażona w silnik o mocy 2400 W zapewnia dużą wydajność podczas pracy. Posiada pojemny worek na liście, a także specjalny uchwyt, jaki pozwala na jego szybkie opróżnienie. Przestawiana rękojeść oraz miękki pas na ramię gwarantuje pracę lekką i niemęczącą. Cena jest nieco wyższa- ta dmuchawa kosztuje około 400 zł, ale warto zainwestować w nią pieniądze, gdyż jest to inwestycja wysoce opłacalna.
  3. Hecht 3000 Hecht 3000Jest to wydajny i praktyczny odkurzacz elektryczny, z silnikiem o mocy 3000 W. Potrafi on zdmuchiwać i zasysać liście. Do jego zalet można zaliczyć lekką wagę, zapewniającą komfort podczas pracy oraz kółka transportowe umiejscowione przy wylocie rury, co z kolei pozwala na błyskawiczne przemieszczanie dmuchawy z miejsca na miejsce. Do dmuchawy jest dołączany także pasek, który można do niej przyczepić, aby zarzucić ją sobie na ramię i w ten sposób uniknąć nadwerężenia mięśni. Występuje w sprzedaży w niezwykle przystępnej cenie- kosztuje zaledwie 150 zł.
  4. Skil 0796 AA Skil 0796 AADmuchawa ta jest wyposażona w silnik o mocy 3000 W, a także ergonomiczne rękojeści, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności i wydajności pracy. Jako jedyna w swoim rodzaju jest skonstruowana na technologii ,,Easy Storage”, co umożliwia wygodne zawieszenie urządzenia na szynie dołączonej do dmuchawy. Ponadto posiada duży i łatwy do opróżnienia worek na liście oraz pasek na ramię, który zapewnia wygodę użytkownika i nie obciąża jego ramion. Posiada szeroki wybór trybów, w jakich liście i inne zielone odpady są rozdrabniane, a następnie mielone na drobny pył- ich zmiana jest możliwa za pomocą przekręcenia pokrętła. W sprzedaży jest dostępna w atrakcyjnej cenie 279 zł.
  5. Makita BHX2501 Makita BHX2501 To propozycja dla osób ze znacznie większym nakładem finansowym, jako że jej cena przekracza próg 1000 zł. Jej cena jest jednak usprawiedliwiona niesamowicie mocnym, niezawodnym silnikiem, który charakteryzuje się niską emisją spalin oraz zapłonem elektrycznym, a także pompką zasysającą. Posiada ergonomiczny uchwyt, który pozwala na komfortowe oczyszczenie trawnika z opadłych liści i innych odpadów zielonych.
  6. Black&Decker GW2810 Black&Decker GW2810To kolejna dmuchawa wysokiej jakości o mocnym silniku i zapewniająca efektywną pracę w ogrodzie. Kosztuje 419 zł i jest całkowicie warta swojej ceny ze względu na zwiększoną o 30% prędkość wydmuchu oraz moc zasysania pozwalającą na usuwanie nawet najbardziej uporczywych i zawilgotniałych odpadów zielonych. Niska waga i wygodne rękojeść zapewniają komfortową pracę, bez konieczności narażania drażliwych mięśni.

Artykułów jest zdecydowanie więcej, ale to właśnie te należy wziąć pod uwagę podczas zakupów narzędzi do pielęgnacji ogrodu. Mogą być Państwo pewni, iż nie zawiodą w kluczowym momencie i przez długi czas będą spełniać swoją funkcję prawidłowo.

Related Posts

You may like these post too

Jaką pompę do nawadniania ogrodu do 1000 zł kupić

Jaki kompostownik polecacie

Dodaj komentarz

it's easy to post a comment