Blog

Jakie wybrać nożyce elektryczne do żywopłotu

Posiadasz przepiękny, zadbany ogród i chcesz, aby jego wygląd nigdy się nie zmieniał? Szukasz dobrych narzędzi, które sprawnie i precyzyjnie przytną Twój żywopłot? A może pragniesz wyzwolić się od hałasujących i nieskutecznych maszyn, które niepotrzebnie zaśmiecają Twój schowek i zainwestować pieniądze w urządzenie, jakie będzie w stanie przysłużyć Ci się na długie lata? Zastanawiasz się jakie wybrać nożyce elektryczne do żywopłotu i nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty? W takim razie przedsiębiorstwo Euro RTV i AGD ma dla Ciebie idealną propozycję!

Pierwszą pozycją, jakiej należy się przyjrzeć są nożyce Bosch AHS 60-16. Bosch AHS 60-16Są one przeznaczone do nieco lżejszych prac, ale mają zapewnione łatwe manewrowanie oraz sprawiają, że automatycznie następuje redukcja pracy ramion i kręgosłupa. Dobrej jakości, ergonomiczne uchwyty gwarantują niesamowity komfort pracy i wyjątkową wydajność podczas przycinania żywopłotów. Ponadto odznaczają się niesamowicie cichą pracą- nie musisz już więcej znosić uciążliwego hałasu, jaki zazwyczaj generują urządzenia tego typu. Dodatkowo są wyposażone w ostrze do przycinania gałęzi, które idealnie sprawdza się przy regularnej pielęgnacji żywopłotów. Pozwalają zarówno na przycięcie go do odpowiedniej długości, jak i też na wycięcie niebanalnych kształtów.

Warto zainteresować się także nożycom Makita UH4861. Kosztują 300 zł, a ich cena jest całkowicie usprawiedliwiona wspaniałą jakością wykonania. Makita UH4861Tak jak wszystkie nożyce wyposażone w silnik elektryczny, zapewniają praktycznie bezszelestną pracę- od teraz możesz zapomnieć o nieznośnym jazgocie pracy silnika i delektować się chwilą spędzoną na pracy w ogrodzie. Dzięki długiej listwie tnącej błyskawicznie skrócisz żywopłot, czy też przytniesz jego odstające partie. Dzięki lekkiej wadze nożyc, nie narazisz się na przeciążenie kręgosłupa oraz ramion i będziesz w przyjemny sposób pozbywał się dalszych partii przerośniętego żywopłotu.

Następną pozycją, nad jaką należy się zastanowić, są nożyce Powermat PM-NE-1500. Charakteryzują się lekką i wytrzymałą konstrukcją, a ich duża moc sprawia, że wydajność tego sprzętu odznacza się naprawdę wysokim poziomem.Powermat PM-NE-1500 Niski poziom wibracji i długie ostrza nożyc zapewniają wygodną i szybką pracę. Nożyce te świetnie sprawdzą się zarówno przy małych, jak i przy dużych żywopłotach- od teraz wycięcie pięknych kształtów także nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ostrza nożyc odznaczają się wykonaniem z naprawdę wysokojakościowej stali wysokowęglowej. Urządzenie jest wyposażone w mocną, plastikową osłonę, która zapewnia całkowite bezpieczeństwo podczas pracy. Dodatkowo spośród wszystkich pozycji wyróżnia się wyjątkowo przystępną ceną- kosztuje zaledwie 139 zł.

Ofertą, z której warto skorzystać, są nożyce Verto 52G567. Jest to urządzenie mocne i wydajne, z silnikiem o mocy 600 W, które zapewnia pełen komfort podczas pracy. Verto 52G567Umożliwia przycinanie krzaków i różnego rodzaju roślin, posiada zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem i jest opakowane w solidną obudowę, gwarantującą całkowite poczucie bezpieczeństwa podczas wykonywania prac ogrodowych. Są dostępne w sprzedaży w atrakcyjnej cenie- kosztują zaledwie 170 zł.

Następną propozycją są nożyce Ryobi RHT4245 posiadające silnik o mocy 450 W, ostrze cięte laserowo zapewniające precyzyjne przycinanie gałęzi o różnej grubości, a także dodatkową osłonę w postaci odpornej plastikowej pokrywy.Ryobi RHT4245 Jej w miarę długie ostrze zapewnia błyskawiczne uporanie się z ciężkimi partiami żywopłotów i gwarantuje sukcesywną pracę. Kosztują trochę więcej od swoich poprzednik- około 370 zł, ale są warte swojej ceny.

Ostatnią propozycją są nożyce Black&Decker GT5560- podobnie jak wszystkie pozycje poprzedzające są wyposażone w wydajny silnik elektryczny, który nie powoduje hałasu i całkowicie odciąża od niewygodnych pozycji podczas pracy. Black&Decker GT5560Warto zainwestować w te nożyce ponad 500 zł, choćby ze względu na fakt, że dzięki nim będzie w stanie przyciąć każdy żywopłot do pożądanej długości i wydobyć z niego odpowiedni kształt.

Related Posts

You may like these post too

Jaką pompę do nawadniania ogrodu do 1000 zł kupić

Ranking. Dmuchawy i odkurzacze do liści

Dodaj komentarz

it's easy to post a comment